wrapper

 

اسکن و طراحی کفی طبی پا

زندگی حرکت است و حرکات وابسته به ایستادن بر روی پاهاست پای هر انسان از چند قوس تشکیل شده است قوس کف پای هر انسان با دیگری متفاوت است. هرگونه اختلال در وضعیت این قوس ها مستقیماً بر تمام اعضاء حرکتی از جمله پا، زانو ولگن ، کمر تا گردن و شانه ها تاثیرگذار است چه بسا سردردهایی که فقط با یک اصلاح قوس کف پا درمان شده اند.قوس کف پای هر فرد با دیگری متفاوت است پس خرید کفش های همسان آن هم بر اساس ظاهر آنها و یا ساخت کفی ثابت و از پیش ساخته شده نمی تواند کار علمی و دقیقی باشد. 

هم اکنون با وجود دستگاه های اسکنر ( High Technology ) کلیه قوس ها و ناهنجاری های کف پای هر فرد قابل بررسی و درمان است و تجویز و ساخت کفی مناسب بر اساس ارزیابی بالینی صحیح و اندازه گیری توسط یک پردازشگر سریع کامپیوتری ، پس از طراحی توسط متخصصین ارتوپدی فنی یا  یک ماشین تراش کامپیوتری ( CNC ) انجام می شود. این تکنولوژی به طور کامل در کلینیک تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی دکتر فروغ آماده ارائه خدمات می باشد.

ارتباط با پزشکان کلینیک

جهت ارتباط با سایر پزشکان همکار در کلینیک پرفسور فروغ روی نام هر پزشک کلیک نمایید.

1- دکتر زهرا مصلی نژاد

2-دکتر شهربانو کاظمی

3-دکتر غزاله واحدی

نرم افزارهای درمانی کلینیک

به  اطلاع مراجه کنندگان محترم میرسانیم پرفسور بیژن فروغ در راستای خدمت رسانی به شما عزیزان نرم افزار پزشکی زیر را تهیه و بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده است.

لینک دانلود نرم افزار

با آرزوی سلامتی و تندرستی شما

کلینیک تخصصی پرفسور فروغ